Infók

Hirdetések – 2019. febr. 25.

1. Szentmisék a héten a megszokott beosztás szerint lesznek.

2. Ma a nagymise után titokcsere lesz a Rózsafüzér társulatosoknak.

3. Pápalátogatásra jelentkezés: szerdáig le kell adjuk a főesperességnek, hányan megyünk Csicsóból a pápai misére. Lesz konkrét né szerinti bejelentkezés is. Most létszám miatt szükséges. Kérlek benneteket ti, vagy hozzátartozótoka FB oldalunkon tegye meg a bejelentkezést ma vagy holnap. Egy ember többet is bejelenthet: Pistike 1-10-is, vagy legalul, ha többet jelent be, mint 10-et.

4. Péntek első péntek: meglátogatjuk betegeinket, du 5 órától szentségimádás, 6-tól szentmise.

5. Erdélyi Skapuláré találkozó lesz szombaton, márc. 2-án Csíksomlyón. Gyülekező és indulás reggel 9 órakor a kultúrotthon előtt. Piper Marikánál vagy a sekrestyében Attilánál kérjük a skapulárésokat vagy érdeklődőket, jelentkezzenek. Lesz kb 15-20 hely az érdeklődők részére is.

6. Benkő Krisztina (Zoltán és Tímea szülők) 7 éves kislányt márc. 4-én műtik Vásárhelyt a Pozdorjaszegből. Jövő vasárnap neki lesz kosár kitéve, aki segíteni tud. Ugyanakkor az ifjúság napja, mikor a persely adomány az Ifjúsági Lelkészség javára lesz.