Infók

Hirdetések – jún. 16.

1. Hála legyen a jó Istennek a mai ünnepért, védőszentünkért és hogy ilyen szép ünnepünk lehet. Köszönöm Balló Barnabás pálos atyának, barátunknak a mai szolgálatot, a paptestvérek velünk ünneplését és a minden testvérnek, akik itt vagytok, haza jöttetek, ide jöttetek!

Szent Antal kilencedünk és mai ünneplésünk legyen kedves védőszentünk és álatala  ajó Isten előtt – köszönöm a kitartó imádságokat!

Most, szentmise végén Szent Antal napi gyermekáldásban részesülnek a gyermekek. A befejező áldás után, mikor a papbácsi vonulnak le, ti gyerekek, jöhettek áldásra – megkérjük az atyákat, a plébániára vonulás előtt áldjuk meg közösen a hozzánk jövő gyerekeket Szent Antal közbenjárása által.

2. Szentmiséink a héten: Csütörtökön, Úrnapjakor a megszokott helyeken és formában lesznek az oltárok.

4. Piricskén szombaton 12 órakor lesz a búcsús és szezonnyító szentmisénk.

5. Szakács Zoltán és Bara Katalin házsságot szándékoznak kötni jövő szombaton 5 órakor. Ha valaki bármilyen akadályról tudna, jelentse a plébánián.