Blog

Hirdetések – 2019. máj. 12.

1. Szentmiséink a héten. Ld Fb oldalunkon.

2. Kedden a Szent Antal kilenced V. alkalma.

3. Az elsőáldozókkal találkozunk szombat 10 órakor

4. Feltöltő, evangelizációs, töltődős programra szombaton indul autóbusz Gyergyószentmiklósra Csicsóból. Bővebben az oladalainkon lehet olvasni hét elején.

5. Újraindul a virágokra való adakozás a templomi diszítéshez. Jövő héten az 588-astól  az 609-es házszámig lesz a gyűjtés, Kopacz Lászlótól Kopacz Béláig. Megkérjük Kósa Jánosné, Lujzát a gyűjtésre – köszönjük!

6. Közérdekű hirdetések: Beiratkozások az óvodába, napközibe: Május 20-ától – június 14-éig 9 és 2 óra között lehet iratkozni az iskola titkárságán. Az óvodába, napközibe 2016. december 31-ig született gyerekeket lehet beíratni. Bővebb infók a honlapunkon ill Fb oldalunkon.Fölszállott a Páva székelyföldi turnéra hívnak 12-e este 7 órára a csíkszeredai Szakszervezetek Művelődési házába. Ld. a plakát.