Infók

Hirdetések – 2019. márc. 31.

1. Szentmisék nyári időszámítás alatt esténként 7 órától lesznek, a következők szerint, ma még 6-kor…:

2. Örömmel láttuk a tegnapi érdeklődést, szolgálatokat, étkeztetést, sütiket a gyermekek Schola Találkozóján – Isten fizesse mindenkinek a hozzáállását!

3. Április hónapra az új rózsafüzér titkok ki vannak függesztve.
Esti mise: köszönöm szépen az iskolás gyerekeknek a bekapcsolódását a vasárnap esti szentmisébe! Legyen a mi misénk továbbra is!!! Ugyanakkor a zenei szolgálatot és ministrálást is sokszorosan köszönöm!!!

4. Az elsőáldozók felkészítőjét továbbra is szombat 10 órakor tartjuk a hittanteremben.

5. Heti teendőink: A pápai szentmisére a regisztrálást jövő vasárnap zárjuk – sürgetik. A héten honlapunkon még megtehetik: csicsoiplebania.ro címen. Jövő vasárnap még segítünk, ha valakinek szüksége lesz, a délelőtti szentmisék után. A 2%-os papírokat is a héten lezárjuk. Ha valaki még nem döntött, és ide szeretni szánni, a héten megteheti még.

6. Jövő vasárnap Motorok megáldása lesz a hármas keresztnél déli 1 órakor. Jöhetnek az utcai, a krossz és négy kerekű motorok egyaránt. Mehetünk együtt a 11-es mise után a plébániától.