Infók

Hirdetések – 2019. márc. 10.

  1. Szentmisék a héten a következő beosztás szerint lesznek.
  2. Nagymisén: a szentmise után skapulárés ima és találkozó.
  3. Hétfőn este negyed 6-kor a közösségek által vezetett Keresztút. Pénteken 5 órakor a közös keresztút.
  4. Szombaton elkezdjük az elsőáldozók plébániai felkészítőjét délelőtt 10 órakor a hittanteremben. Kérem értesítsék a családokat, ha valaki bármilyen okból ma nincs itt, és nem hallhatja. Május utolsó vasárnapja az elsőáldozás.
  5. Regisztrálhatunk a pápai misére a honlapunkon: csicsoiplebania.ro címen. Itt készül el a közösségünk csoportos bejelentkezése, s ez alapján jelentjük be majd a közös nyilvántartsába. Jelentkezzünk be és segítsünk másoknak is bejelentkezni. Köszönöm.
  6. A következő negyedévi sajtóra jelentkezzünk újra.
  7. A 2%-os papirokat márc. 15-éig lehet leadni. A kijáratnál elvehetőek. Ha nem jut valakinek, a plébánián is átveheti, és kérjük hét elején juttassák be. Mindkét oldalán van kitölteni való.
  8. Március 15-e, péntek Nemzeti ünnep. 11 órától szentmise, 12 órától Köszöntők a Kultúrházban, az iskolások előadása, fúvószenekar rövid előadása és koszorúzás.