Blog

Nyári jó hír fiataloknak!

A héten két jelentős döntés született a gyerekek, fiatalok számára!

1. Idén is meg lesz tartva a Kaland tábor Majoros Tibiék csapatával. A két időpont: júl. 22-27 és aug. 22-27.  Különlegesség még benne: angol gyakorlásra is nagy lehetőség! Magyarul lesz minden, mint eddig, de amerikai önkéntes fiatalok is lesznek a Renewal Ministriestől.

2. Megvan már a CSIT, a Csíksomlyói Ifjúsági Találkozó időpontja is, amihez lehet igazítani a nyári programokat, táborokat: aug. 13-17.

3. A plussz, álmodjuk a ministráns, gyermek nyári tábort is! Akiknek a legtöbb pontja lesz, akik a szombati együttlétekben összehangolódunk, bejelentkezésnél a létszámot figyelembe véve, ők lesznek előnyben! De addig még lesz vaddisznó túra is, ha elővehetjük a bicikliket! 🙂

 

Ráhangolódás: Február 6-án lesz egy igazi, farsangi együttlét, már készülhettek arra is, amit Görbe Csabáék vezetnek le. Már lehet jelentkezni (előre be kell jelentkezni), hogy tudják, miből és mennyivel készüljenek: 0723307978

 

Jó tervezést, álmodozást! Előttünk a nyár! Pár januári, februári hideg reggel után! 🙂